Běh okolo Lemberka
běžecký závod od roku 1985

„Chci poděkovat za hezké závody, u vás vždy bez problémů, díky.” Jan Půlkrab, 16. 10. 2016



„Chtěl bych tímto moc pochválit organizaci závodu za vzorně vedený závod. Budu se těšit opět příští rok na tento hezký podzimní běh. Moc jsem si to užil a závod se mi líbil. Mám z něho hezké pocity a milé vzpomínky. Přeji pevné zdraví a mnoho úspěchů.” Dneboský Josef, 18. 10. 2015





33. ročník Běhu okolo Lemberka

v sobotu 21. října 2017 od 9.30 u kapličky u Markvartického rybníka

Časový program, kategorie a délky tratí

9.30drobotina 2 dívky, r.nar. 2012 a ml.50 m
9.35drobotina 2 chlapci, 2012 a ml.50 m
9.40drobotina 1 dívky, 2011-2010100 m
9.45drobotina 1 chlapci, 2011–2010100 m
9.50přípravka 2 dívky, 2009–2008300 m
9.55přípravka 2 chlapci, 2009–2008300 m
10.00přípravka 1 dívky, 2007–2006600 m
10.05přípravka 1 chlapci, 2007–2006600 m
10.10mladší žákyně, 2005–2004900 m
10.20mladší žáci, 2005–2004900 m
10.30starší žákyně, 2003–20022 500 m
10.30starší žáci, 2003–20022 500 m
10.30veřejný běh2 500 m
10.30dorostenci a dorostenky, 2001–20002 500 m
10.30junioři, juniorky, muži, ženy5 000 m
10.30štafeta4 x 2 500 m
10.30ženy, muži, veteráni, štafety10 000 m

Informace

Prezentace

Od 8.30 hod. v prostoru startu a cíle.

Šatny

Pánské a dámské šatny v omezené míře ve stanu poblíž startu.

Ceny

První tři v kategorii obdrží diplom a věcnou cenu.

Startovné

300, 600 a 900 m - 20 Kč
2500 m - 30 Kč
5000 m a 10000 m - 50 Kč
štafeta - 120 Kč


Veteránské kategorie jsou vypsány pouze na 10000 m. V mužských kategoriích V 40 (ročníky narození 1977–1968), V 50 (1967–1958) a V 60 (1957 a st.), v ženských kategoriích pouze veteránky nad 35 let (1982 a st.). Časový program může být upraven podle počtu účastníků. V závodě na 5000 m budou zvlášť vyhodnoceni závodníci z Jablonného v Podještědí. Veřejný běh je vypsán na trati 2500 m bez nároku na odměnu.

Závod je zařazen do Českolipské okresní běžecké ligy.

Kudy na závod

Pěšky

Autem

Vlakem

Autobusem

 

Sponzoři a partneři akce

Atletika

Atletika - Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí

KROB

KOVOVÝROBA KROB s.r.o.

www.firmakrob.cz

OMA CZ

OMA CZ, a.s.

www.omacz.cz

ZOD

ZOD Brniště a.s.

www.zodbrniste.cz

Fromin

Voda Fromin

www.fromin.eu

DUBAX

DUBAX s.r.o.

www.dubax.cz

Prominent

PROMINENT CZ, s.r.o.

www.krutimaso.cz

ALCOMP

ALCOMP.CZ s.r.o.

www.alcomp.cz

Svijany

Pivovar Svijany

www.pivovarsvijany.cz

Výsledky běhu okolo Lemberka

Výsledky z roku: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1991 | 1990 | 1989 | 1988 | 1987 | 1986 |

Výsledky Běhu okolo Lemberka, 33. ročník, 21. 10. 2017

drobotina 2 chlapci, 50 m

PořadíJménoKlubČas
1.Barták Matěj, 12AC Česká Lípa10,6
2.Bukvic Štěpán, 12Jablonné v Podj.10,8
3.Honzátko Václav, 12Cvikov12,0
4.Drahan Bohdan, 12MŠ Česká Lípa12,6
5.Amrich Richard, 12Jablonné v Podj.13,1
6.Vaněk Jan, 12Jablonné v Podj.13,5
7.Stránský Jakub, 13AC Česká Lípa13,9
8.Jílek Jáchym, 12Jablonné v Podj.15,2
9.Honzátko Antonín, 14Cvikov15,9
10.Žibřid Jan, 12Jablonné v Podj.17,0
11.Kotek Ondřej, 12Jablonné v Podj.18,4
12.Andrle Jakub, 15Liberec18,8
13. Petr Jiří, 12Svor19,1
14.Baláž Jakub, 14Jablonné v Podj.19,5
15.Samek Ondřej, 13Liberec21,4
16.Smrčka Václav, 15Jablonné v Podj.31,6
17. Valenta Simon, 15Jablonné v Podj.33,6
18.Nechvíl Marek, 16Česká Lípa38,6
19.Parásek Vojta, 14Kamenický ŠenovNF

drobotina 2 dívky, 50 m

PořadíJménoKlubČas
1.Berzan Daniela, 12Česká Lípa11,0
2.Vobrová Lola, 12OK Nový Bor11,2
3.Ehrlichová Agáta, 12KB Kamenický Šenob11,5
4.Machačná Ema, 12TJ Jiskra Nový Bor11,8
5.Drábová Viola, 13Jablonné v Podj.13,3
6.Hrušková Adéla, 13Jablonné v Podj.14,5
7.Mackovčínová Barbora, 12Jablonné v Podj.15,7
8.Kotlárová Jana, 13Jablonné v Podj.19,2
9.Clemenz Elli, 15PSV ZittauNF

drobotina 1 chlapci, 100 m

PořadíJménoKlubČas
1.Šlambor Martin, 10Jablonné v Podj.18,2
2.Doubek Jan, 10Jablonné v Podj.19,2
3.Javůrek Jan, 10Jablonné v Podj.19,5
4.Kotek Jakub, 10Jablonné v Podj.19,9
5.Kratěna Jan, 11Jablonné v Podj.20,5
6.Macela Lukáš, 10Nový Bor22,2
7.Smeták Matěj, 11Svor22,6
8.Žibřid Ondřej, 10Jablonné v Podj.23,1
9.Dvořák Dominik, 11Jablonné v Podj.24,2
10.Prokeš Vladimír, 10DD Jablonné v P.24,6
11.Jílek Jan, 11Jablonné v Podj.24,9
12.Amrich Kryštof, 11Stráž pod Ralskem25,9

drobotina 1 dívky, 100 m

PořadíJménoKlubČas
1.Jahodová Adéla, 10TJ LIAZ Jablonec17,2
2.losmanová Voktorie, 10Jablonné v Podj.19,2
3.Fixová Magdalena, 10TJ LIAZ Jablonec19,5
4.Clemenz Lilli, 10PSV Zittau20,0
5.Reiss Nella, 10Frýdlant20,4
6.Kytková Karolína, 11Dubnice20,4
7.Ryklová Vanda, 11Žibřidice21,6
8.Brožová Karolína, 10Polesí22,9
9.Kuběnová Barbora, 11Jablonné v Podj.23,2
10.Ševčíková Libuška, 11Česká Lípa23,5
11.Amrichová Ema, 10Jablonné v Podj.23,8
12.Zábrodská Aneta, 10Jablonné v Podj.24,5
13.Hnutová Anna, 10Jablonné v Podj.24,7
14.Procházková Barbora, 10Jablonné v Podj.25,0
15.Doubková Anna, 10Jablonné v Podj.25,2
16.Daďourková Lena, 10Liberec25,4
17.Mackovčínová Anna, 10Jablonné v Podj.25,6
18.Vejvodová Karla, 11Praha26,0
19.Oberreiterová Valentýna, 10Jablonné v Podj.26,5
20.Průšová Anežka, 11Cvikov26,7
21.Hrušková Michaela, 11Jablonné v Podj.27,6
22.Vobrová Linda, 10OK Nový Bor30,4

přípravka 2 chlapci, 300 m

PořadíJménoKlubČas
1.Jahoda Vlastimil, 08TJ LIAZ Jablonec1:05.4
2.Bruce Helier, 08Noviny pod Ralskem1:12.4
3.Novotný Dalibor, 08Dukla Liberec1:12.7
4.Valenta Johan, 08Jablonné v Podj.1:12.9
5.Škarpa Tomáš, 08Jablonné v Podj.1:15.2
6.Kříž Antonín, 09AC Česká Lípa1:15.8
7.Lukavec Tomáš, 09Jablonné v Podj.1:16.3
8.Balcr Jan, 08Jablonné v Podj.1:16.8
9.Naď Zbyněk, 08DD Jablonné v P.1:21.6
10.Krob Vojtěch, 09Jablonné v Podj.1:25.8
11.Ehrlich Jáchym, 09KB Kamenický Šenov1:27.0
12.Růžička Milan, 08DD Jablonné v P.1:27.5
13. Gingo David, 09DD Jablonné v P.1:28.2
14.Kadečka Ondřej, 09Jablonné v Podj.1:36.4
15.Míč Pavel, 08ZŠ Katusice1:39.6
16.Klempár Jakub, 09DD Jablonné v P.1:40.1
17.Novotný Vít, 09ZŠ Staré Splavy1:42.7

přípravka 2 dívky, 300 m

PořadíJménoKlubČas
1.Fixová Anna, 08TJ LIAZ Jablonec nad Nisou1:10.1
2.Ševčíková Anna, 08Česká Lípa1:13.9
3.Volková Veronika, 08Jablonné v Podj.1:14.7
4.Jandová Anna, 08Slovan Varnsdorf1:16.1
5.Venclová Anna, 08A Styl Liberec1:25.9
6.Čonková Kristýna, 09DD Jablonné v P.1:26.2
7.Vlčková Ema, 08Jablonné v Podj.1:30.0
8.Čepeláková Gabriela, 09Slovan Varnsdorf1:30.4
9.Fialová Alžběta, 08Jablonné v Podj.1:31.8
10.Drahan Anna, 09Česká Lípa1:36.5
11.Vlčková Júlie, 09Jablonné v Podj.1:37.2
12.Průšová Eliška, 08Cvikov1:38.1
13.Čižinská Anežka, 08Jablonné v Podj.1:38.4
14.Balážová Barbora, 09Jablonné v Podj.1:40.9
15.Kratinová Adéla, 09Jablonné v Podj.1:41.4
16.Daďourková Nela, 08Liberec1:46.0
17.Kalivodová Anežka, 09Praha1:48.2
18.Nováková Viktorie, 08Jiskra Nový Bor1:51.6
19.Rabatinová Nela, 08Jablonné v Podj.1:53.8
20.Kotková Anna, 08Jablonné v Podj.2:03.2
21.Kadečková Tereza, 09Jablonné v Podj.2:05.5

přípravka 1 chlapci, 600 m

PořadíJménoKlubČas
1.Novotný Václav, 06Dukla Liberec2:40.5
2.Samek Jonáš, 07AC Česká Lípa2:41.8
3.Jahoda Vlastimil, 08TJ Liaz Jablonec2:42.0
4.Parásek Matěj, 07KB Kamenický Šenov2:45.1
5.Klaus Martin, 06Slovan Varnsdorf2:46.7
6.Severa Matouš, 06Brniště2:53.1
7.Hamada Jakub, 06Slovan Varnsdorf2:59.0
8.Škarpa Martin, 06Jablonné v Podj.3:06.5
9.Košín Marek, 07Slovan Varnsdorf3:07.9
10.Burza Michal, 07AC Jablonec nad Nisou3:13.1
11.Dvořák Jan, 07Jablonné v Podj.3:15.5
12.Zechovský Jonáš, 06TJ Jiskra Nový Bor3:18.1
13.Lubas Jan, 07AC Jablonec nad Nisou3:18.9
14.Matěcha Kryštof, 07AC Jablonec nad Nisou3:21.3
15.Kalivoda Antonín, 06Slovan Varnsdorf3:27.7
16.Krob Petr, 06Jablonné v Podj.3:40.8
17.Čížek Josef, 06DD Jablonné v Podještědí3:54.8
18.Procházka David, 07DD Jablonné v Podještědí3:57.7
19.Maška Štěpán, 07Jablonné v Podj.4:01.7
20.Čížek Petr, 06DD Jablonné v Podještědí4:10.8
21. Sodomka Jakub, 07Jablonné v Podj.4:13.4
22.Žibřid Václav, 06Jablonné v Podj.4:27.4

přípravka 1 dívky, 600 m

PořadíJménoKlubČas
1.Plecháčová Andrea, 06AC Jablonec nad Nisou2:42.4
2.Kareisová Jana, 06Multisport Team2:43.1
3.Plecháčová Tereza, 06AC Jablonec nad Nisou2:45.8
4.Bobková Karla, 07AC Jablonec nad Nisou2:49.0
5.Voldánová Leona, 07AC Jablonec nad Nisou2:53.8
6.Milerová Marie, 07Slovan Varnsdorf2:58.0
7.Fixová Anna, 08TJ Liaz Jablonec nad Nisou3:02.0
8.Kumstátová Kateřina, 07AC Jablonec nad Nisou3:02.5
9.Srncová Nikola, 06Slovan Varnsdorf3:03.0
10.Jarošová Lucie, 07AC Jablonec nad Nisou3:03.3
11.Jakubcová Nikola, 07Heřmanice3:03.5
12.Štěpánková Lucie, 07TJ Jiskra Nový Bor3:05.8
13.Krobová Tereza, 06Jablonné v Podj.3:08.1
14.Šlamborová Lucie, 07Jablonné v Podj.3:10.1
15.Nováková Jarmila, 07TJ Jiskra Nový Bor3:12.9
16.Lederhausová Natálie, 06Jablonné v Podj.3:14.7
17.Pavlíčková Vendula, 07TJ Jiskra Nový Bor3:15.0
18.Ševčíková Anna, 08Česká Lípa3:16.9
19.Fulli Melisa, 06AC Jablonec nad Nisou3:21.6
20.Půčková Pavla, 07TJ Jiskra Nový Bor3:27.8
21.Půčková Anna, 07TJ Jiskra Nový Bor3:31.3
22.Tichá Anna, 06SD Doksy3:35.1
23.Bočková Veronika, 06TJ Jiskra Nový Bor3:35.5
24.Kotlárová Vendula, 07Jablonné v Podj.DQ

mladší žáci, 900 m

PořadíJménoKlubČas
1.Pitoňák Jakub, 04TJ Jiskra Nový Bor3:32.9
2.Knejzlík tomáš, 05Mimoň3:35.2
3.Bělka Lukáš, 04TJ Jiskra Nový Bor3:40.7
4.Koravský Matěj, 05TJ Liaz Jablonec nad Nisou3:45.5
5.Nevřela Jan, 05TJ Jiskra Nový Bor3:54.6
6.Dvořák Václav, 04Jablonné v Podj.5:52.1
7.Zyzen Filip, 04Jablonné v Podj.7:20.8

mladší žákyně, 900 m

PořadíJménoKlubČas
1.Petrásková Markéta, 05Slovan Varnsdorf3:55.2
2.Petrová Kateřina, 04Cvikov3:57.5
3.Daňková Denisa, 05Multisport Team4:00.0
4.Peškařová Lucie, 04AC Česká Lípa4:08.3
5.Mendelová Eliška, 04Slovan Varnsdorf4:09.9
6.Dubovecká Anna, 04Slovan Varnsdorf4:15.4
7.Lederhausová Sára, 04Jablonné v Podj.4:37.9
8.Přerovská Eliška, 04Slovan Varnsdorf4:41.4
9.Kubrová Zuzana, 04Slovan Varnsdorf4:41.7
10.Putíková Michaela, 05Jablonné v Podj.5:08.0
11.Ryšavá Adéla, 05Jablonné v Podj.5:12.5
12.Kotlárová Nikola, 05Jablonné v Podj.6:50.0
13.Čejková Anna, 05Stráž pod Ralskem6:55.0

starší žáci, 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Kopřiva Jan, 03TJ Jiskra Nový Bor9:13.4
2.Hladík Oldřich, 02Tri Club Haven Česká Lípa9:14.5
3.Cmunt Ondřej, 03TJ Jiskra Nový Bor9:20.1
4.Stránský Petr, 03AC Česká Lípa9:36.2
5.Dlouhý Jiří, 03AC Česká Lípa9:42.1
6.Špetlík Vojtěch, 03AC Česká Lípa9:42.5
7.Tůma Lukáš, 02LSK Lomnice 10:29.1
8.Machálek Tomáš, 02Jablonné v Podj.10:47.8
9.Parásek Jan, 03KB Kamenický Šenov11:11.5
10.Bily Ondřej, 02DD Jablonné v Podj.12:37.7

starší žákyně, 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Ryšavá Vendulka, 02ZŠ U Lesa9:43.1
2.Kareisová Ludmila, 02Multisport team Hrádek n. N.10:21.8
3.Müllerová Klára, 02Slovan Liberec11:11.3
4.Andrlová Barbora, 03Liberec11:11.4
5.Šimonová Magdalena, 03Slovan Liberec11:24.8
6.Mitáčová Marie, 02Zákupy12.50.8
7.Daďourková Anna, 03Žďár nad Sázavou13:22.2
8.Drábová Stella, 02Jablonné v Podj.15:18.7
9.Holubová Anna, 03Jablonné v Podj.15:19.0
10.Buštová Simona, 03Jablonné v Podj.15.19.4
11.Kohoutová Radka, 03Jablonné v Podj.15.19.8

dorostenci 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Zátka Josef, 01KB Kamenický Šenov9:15.7
2.Pitoňák Jakub, 04TJ Jiskra Nový Bor10:47.3
3.Šimon Dominik, 01Jablonné v Podj.12:52.48
4.Šustr Dominik, 01Jablonné v Podj.14:26.12

dorostenky 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Stránská Dominika, 00AC Česká Lípa11:11.6
2.Čejková Tereza, 01Střáž pod Ralskem11:24.4

junioři 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Holomoucký Adam, 99Liberec19:20.5
2.Votýpka Michal, 03Nový Bor22:36.8
3.Severa Matouš, 06Brniště28:25.8

juniorky 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Košková Barbora, 00AC Slovan Liberec21:39.9
2.Veselá Adéla, 99AC Česká Lípa21:40.4
3.Šlamborová Lucie, 07Jablonné v Podj.26:45.0
4.Petrová Kateřina, 04Cvikov29:08.3

muži 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Kolařík Tomáš, 78Cvikov18:21.1
2.Stupka Patrik, 96AC Česká Lípa19:08.9
3.Čížek Jan, 96Slovan Liberec19:46.6
4.Walter Zdeněk, 72Zahrádky20:52.5
5.Nohýnek Josef, 96Slovan Liberec21:48.0
6.Holomoucký Tomáš, 71Liberec21:55.9
7.Klapka Štěpán, 80Holák22:15.1
8.Bekr Radek, 97AC Česká Lípa22:36.5
9.Krob Petr, 78Jablonné v Podj.22:41.1
10.Nový Matěj, 82TJ Jiskra Nový Bor22:47.7
11.Vaněk Jan, 83Jablonné v Podj.23:32.9
12.Samek Lukáš, 74Liberec23:47.5
13.Slaměný Oldřich, 52Žandov24:19.6
14.Petr Jiří, 81Svor24:42.6
15.Machačný Jiří, 90Česká Kamenice25:00.1
16.Ulč Martin, 82STK Dobrovice25:01.8
17.Kopřiva Petr, 70Jablonné v Podj.25:30.0
18.Samek Jonáš, 07AC Česká Lípa27:02.6
19.Rejman Josef, 74Jablonné v Podj.27:05.8
20.Ulman Josef, 51Doksy27:59.7
21.Prokůpek Luděk, 55Doksy31:05.6
22.Nevyhoštěný Vladimír, 55Doksy31:59.2
23.Míč Václav,74SDH SpikalyNF

ženy 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Schlechterová Lenka, 84SKP Ústí nad Labem23:49.3
2.Slaměná Ivana, 84Volfartice24:11.1
3.Košková Martina, 78Raspenava24:48.1
4.Týnková Michaela, 82TJ Jiskra Nový Bor25:00.6
5.Růžičková Jarmila, 86Jablonné v Podj.26:47.1
6.Pröllerová Petra, 74KV Klíč27:26.6
7.Kareisová Lucie, 70Liberec28:32.8
8. Amrichová Kateřina, 80Jablonné v Podj.29:01.0
9.Karafiátová Lucie, 76Nový Bor36:44.5
10.Cmuntová Zdeňka, 73Nový Bor36:46.4

muži 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Cmunt Petr, 96TJ Jiskra Nový Bor36:53.2
2.Kašše Tomáš, 85Nalehko.com39:30.4
3.Třešňák Tomáš, 79AC Česká Lípa39:40.7
4.Šemotl Robin, 92Mariánské Lázně40:04.9
5.Nemeth Milan, 78XDK.CZ41:40.2
6.Zátka Janm 75KB Kamenický Šenov41:53.9
7.Souhrada Pavel, 82KV Klíč44:35.9
8.Prokop Matěj, 91AC Česká Lípa47:02.6
9.Nevyhoštěný Vladimír, 95Slovan Liberec48:26.2
10.Fridrich Armin Jakub, 05Jablonné v Podještědí55:29.3
11.Kadečka Petr, 83Jablonné v PodještědíNF
12.Clemenz Silvio, 79PSV ZittauNF

ženy 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Musilová Dáša, 83Jílové44:21.6
2.Krafková Ita, 81Cyklorenova Cvikov48:08.7

veteráni V 40 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Jíra Jaroslav, 71Tri club haven Česká Lípa38:33.9
2.Koravský Roman, 69Eleven run team38:52.6
3.Fix Jiří, 74Maxtri Liberec39:08.1
4.Novotný Jiří, 71Dukla Liberec41:31.7
5.Věchet Ladislav, 70Česká Lípa44:50.5
6.Chotěnovský Pavel, 76Volfartice45:19.3
7.Krejčí Milan, 77Provodín45:26.2
8.Bém Tomáš, 70Jablonec nad Nisou46:01.4
9.Pröller Miroslav, 70Česká Lípa47:35.5
10.Pulda Štěpán, 76Liberec47:47.4
11.Volejník Martin, 74Dubá49:20.5
12.Vencl Jiří, 72NAC Liberec51:24.8
13.Diart Tomáš, 77Česká Lípa51:44.7
14.Blažek Jan, 69Liberec53:25.7
15.Andrle Aleš, 73Liberec55:35.5
16.Jirák Karel, 73Stráž pod RalskemNF

veteráni V 50 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Clemenz Heimo, 59PSV Zittau50:54.7
2.Šrachta Vladimír, 60KV Klíč44:36.7
3.Chramosta Jaroslav, 66Jabona team39:08.9
4.Horáček Roman, 66Superior Cyklofit49:32.2
5.Tuťálek Vlastimil, 61Atletika Doksy55:39.4
6.Plaček Tomáš, 63ASK Děčín50:04.7
7.Charousek Petr, 66Gogo44:11.1
8.Lenča Jiří, 66Lindava45:39.3

veteráni V 60 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Bufka Zdeněk, 57AC Česká Lípa42:59.1
2.Jelínek Ladislav, 52Česká Lípa61:01.6
3.Pěnička Karel, 51Ladeo Srní62:35.3

veteránky V35 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Macháčková Tereza, 78AO Doksy44:27.5
2.Daďourková Helena, 78Liberec49:58.8
3.Šťástková Stanislava, 72Potkol Nový Bor51:26.6
4.Fialová Monika, 75Jablonné v Podještědí54:37.0
5.Hubáčková Jana, 80Liberec60:38.6
6.Látová Pavla, 77Donín60:45.4
7.Damová Blanka, 64Dolní Suchá69:03.1
8.Doubková Darina, 57Praha PKO70:16.0

veřejný běh 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Ehrlich Jáchym, 09KB Kamenický Šenov14:17.2
2.Parásek Matěj, 04KB Kamenický ŠenovNP
3.Půlkrábová Šárka, 72KB Kamenický Šenov13:37.3
4.Půlkráb Jan, 49KB Kamenický Šenov16:04.9
5.Ehrlich Jaroslav, 81KB Kamenický Šenov15:50.9
6.Javůrek Jaroslav, 75Javůrkovi Jablonné15:39.2
7.Škarpa Tomáš, 08Javůrkovi Jablonné15:08.6
8.Javůrek Jan, 10Javůrkovi Jablonné15:31.4
9.Škarpa Martin, 06Javůrkovi Jablonné15:08.7
10.Škarpová Eva, 80Javůrkovi Jablonné17:42.3
11.Vobr Marek, 78OK Nový Bor9:53.9
12.Vlček Jaroslav, 78Janov15:38.2
13.Čejková Jindra, 73Stráž pod Ralskem16:16.2
14.Pěničková Hana, 56Ladeo Srní13:40.3
15.Bruce Helier, 08Noviny pod Ralskem11:35.7
16. HMaška Štěpán, 07Jablonné v Podj.18:05.9

štafeta 4 x 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Knejzlík Marek, 74Tri klub haven40:23.8
1.Knejzlík Tomáš, 05Tri klub haven40:23.8
1.Hladík Oldřich, 02Tri klub haven40:23.8
1.Ryšavá Vendulka, 02Tri klub haven40:23.8
2.Fléglová Anna, 94Jablonné v Podj.46:05.8
2.Kašše Jaroslava, 84Jablonné v Podj.46:05.8
2.Vávrová Markéta, 85Jablonné v Podj.46:05.8
2.Řehák Vít, 94Jablonné v Podj.46:05.8
3.Hoffman Ondřej, 87Jablonné v Podj.48:24.3
3.Štembera Jaroslav, 86Jablonné v Podj.48:24.3
3.Hetverová Marie, 99Jablonné v Podj.48:24.3
3.Šimon Martin, 95Jablonné v Podj.48:24.3
4.Doubek Václav, 83Jablonné v Podj.53:16.1
4.Hoffman Miroslav, 87Jablonné v Podj.53:16.1
4.Závodský MarekJablonné v Podj.53:16.1
4.Košek Ondřej, 91Jablonné v Podj.53:16.1

Fotografie z běhu okolo Lemberka

Fotografie z roku:

Máte fotografie z Běhu okolo Lemberka? Pošlete nám je na: vojtech.jezek@jezekit.cz, děkujeme.

Ukázka ze startu 2500, 5000 a 10000 m - 2016

Fotografie

Kontakty

Pořadatel

Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí
Petr Kopřiva
skjvp@seznam.cz
487 762 544